secrets and lies.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

evelyn nirrimi jones

2 posters

Go down

evelyn nirrimi jones Empty evelyn nirrimi jones

Post  evelyn jones Sat Aug 28, 2010 9:18 pm

WHO'S GOT THE BODY AND WHO'S GOT THE BRAIN
EVELYN NIRRIMI JONES
evelyn nirrimi jones Qt4-DAISY
DEVETNAJS ∙ TOWNSVILLE, AUSTRALIA ∙ WARLOCK ∙ DAISY LOWE
LET ME TASTE YOUR BLOOD 'CAUSE I'M IN PAIN

»Sem rojena Avstralka, koščeno dekle, neverjetno svetle polti, glede na to, da sem se vsaj deset let pražila na žgočem avstralskem soncu, ki niti pozimi ne pojenja. Marsikdo me je že v samem začetku mojega življenja oklical za poosebljenega kenguruja, kajti vedno in povsod sem bila živahna, navihana deklica s širokim nasmeškom na obrazu, mami me je vztrajno klicala Evelyn, oče, ki je izbral moje srednje, nekoliko bolj nenavadno ime – Nirrimi, pa Niz. Toda kdo bi jima lahko zameril, bila sta si tako zelo podobna, pa vendar neverjetno različna. Mami priseljena iz Amerike, oči aborigin, ki mu je zdravo in mirno življenje pomenilo dosti več kot karkoli drugega. Oba strašno nadarjena umetnika, le da si je mami vedno želela udobnega življenja, sanjala je o privatni galeriji, kajti bila je odlična slikarka, toda vse to ji je žal preprečila očetova trma in vztrajnost, da vsi skupaj ostanemo v Townsvillu, mestecu, kjer sem spoznala svoje prve vrstnike, kjer sem izrekla prve besede, naredila prve korake in odkrila svoj pravi jaz. Leto ali dve za tem je moj oče, Francis, žal preminil, načela ga je huda bolezen in nekako so se s tem končali tudi naši stalni izleti na morje, kjer sem se naučila plavati, veslati ter dejansko tudi živeti pravo otroško življenje. Tega je bilo sedaj konec, kajti mami je v tem videla priložnost, da zapustila Avstralijo in se napotiva proti stvarem, ki jih do sedaj nisva imeli priložnosti videti in izkusiti. Tako jaz, kot ona sva se zavedali mojih čarovniških moči, čeprav je mamo to rahlo plašilo, jaz pa preprosto nisem prepoznala razlike med sabo in navadnim sočlovekom. New York, veliko jabolko, še prej pa strašansko dolg polet, več deset ur preživetih na različnih letališčih, kjer smo imeli postanke, postana voda in zanič sendviči iz letaliških trgovin, analogni fotoaparat, ki sem ga nabavila v enem izmed gift shopov, s katerim sem kasneje posnela nekaj simpatičnih fotografij in se jih odločila razviti za na stene najinega novega stanovanja. Nekako tako se je pričela najina avantura, čeprav se je po prihodu v betonsko mesto vse spremenilo, lahko bi rekla tudi obrnilo na glavo, pa vendar je bilo vse to v pozitivnem smislu. Mami je uspelo, odprla je svojo galerijo, postala znana umetnica, nabrala nekaj denarja, s katerim mi je kasneje tudi kupila lastno stanovanje in šele to je bil začetek mojega samostojnega, neodvisnega življenja. Denar sem morala začeti služiti sama in prav nič mi ni pomagalo dejstvo, da prihajam iz Avstralije, sem brez končane osnovne šole, srednje, kajpada, niti poduhala nisem, o izkušnjah pa tudi nisem mogla govoriti.
Sedaj štejem natanko devetnajst let, nikomur nisem zaupala svojih resničnih lastnostih, vsi me poznajo kot nadvse običajno in ustrežljivo dekle iz Townsvilla, v resnici pa sem več kot to. Nadebudna čarovnica, ki si denar služi z delom v baru blizu svojega doma, se ponoči zabava tu in tam, poskuša navezati stike z navadnimi ljudmi in jim obenem ne dati vedeti, da je tako zelo drugačna. Toda vem, da bo vse enkrat prišlo na dan, dvomim, da sem sposobna za večno skrivati svoj resnični jaz, ne pokazati svojih resničnih sposobnosti ljudem, ki jih imam rada, se družiti z nenavadnimi, sebi podobnimi ljudmi in jim prikriti dejstvo, da je na drugi strani še nekdo, ki bi ga rade volje razčetverili in njegove kosti postavili v vitrino. Na samem začetku sem čutila veliko olajšanje, ko sem bila povsod sprejeta z največjim navdušenjem, sedaj pa to razklanost kar nekako obžalujem. Pa vendar, vse se zgodi z razlogom. Če je moje življenje obsojeno na propad, se bo to zgodilo z ali brez moje vednosti. Če mi je v usodi zapisano, da bom živela večno, proti temu nimam moči. Če me čaka nasilna smrt, jo lahko le čakam, radovedno sprejmem in umrem z značilnim nasmeškom na obrazu.«

YOU ARE THE ONE THAT I DESIRE
EVELYN ∙ OSEMNAJST ∙ NEKAJ LET ∙ ZS
YOU ARE THE DARK, I'M THE VAMPIRE

evelyn jones
evelyn jones
warlock.

Posts : 8
Join date : 2010-08-28

Back to top Go down

evelyn nirrimi jones Empty Re: evelyn nirrimi jones

Post  emily grey Sat Aug 28, 2010 10:09 pm

    zlo všečen opisek (:
    odpri si hišo in začni pisat^^

    Vampirji 7/10
    Volkodlaki 9/10
    Warlocki 7/10
    Fair Folk 10/10
    Shadowhunters 10/10
emily grey
emily grey
high warlock of brooklyn.

Posts : 69
Join date : 2010-08-20
Age : 33
Location : London, UK

https://secretsandlies.rpg-board.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum